E njihni vogëlushen në fotografi? – Sot njëra ndër artistet më të famshme shqiptare

By

Hapja e arkivave nga ana e të famshmëve është bërë gjë e zakonshme.

Shpesh herë, ata publikuan fotografi nga fëmijëria për të treguar si dukeshin dhe disa prej tyre për të dëshmuar talentin që atëherë.

Njësoj ka bërë Dhurata Dora së fundmi.

Këngëtarja ka postuar fotografi në instastory të vitit 1990 dhe duket shumë e ëmbël.

Sot, Dhurata Dora është njëra ndër artistet më të njohura shqiptare dhe këtë vit ka qenë më e kërkuara në koncerte anë e mbanë ku ka shqiptarë madje edhe jashtë trojeve, pasi solli hitin “Zemër” në duet me algjerianin Soolking./Prive.al

Artikuj të ngjashëm