Pëllumbi e trëndafili, simbol i Labinot Tahirit – ja pse!

By

Koëhve të fundit, Labinot Tahiri lëshoi për publikun një album me këngë live shumica prej tyre dashurie.

Artisti i cili është edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, sot bëri një postim në Instagram me anë të cilit tregoi cili është simboli i tij.

‘Këta dy pëllumba dhe trëndafili do jenë simbol i imi (brend i imi) edhe ashtu plot më ktheni në sms e mia duke me nderuar në atë qysh veproj unë dhe ju. Një ditë do janë e gjithë gardëroba ime me këto dy shenja’, shkroi Labi.

Ju kujtojmë që këngëtari është shumë human. Ai ka marrë përsipër shumë raste të rënda për t’ju dalë në ndihmë bashkë me qytetarët e Kosovës dhe më tej./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm