Albatrit Muqiqi – Si ndryshoi jeta ime pas lindjes së binjakëve?

By

Këngëtari i njohur Albatriti Muqiqi është baba i tre fëmijëve. Pas tre vitesh martesë me Egzonën ata dy janë prindër të një vajze që quhet Amelia dhe se fundmi janë bërë prindër të binjakëve djalë dhe vajzë.

Në rubrikën e përjavshme të Prive “Qitja pikën”, kësaj radhe Albatriti i përfundon fjalitë e nisura nga Prive.

Në fjalinë  “Pas lindjes së binjakëve, jeta ime____” – ai përgjigjet:

“Pas lindjes së binjakëve jeta ime është e plotë dhe e mbushur me dashuri.” /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm