E mbajti sekret! Xhensila Myrtezaj shpalos të gjitha detajet për sipërmarrjen e saj të re

By

Ashtu si Prive raportoi javë më parë, Xhensila Myrtezaj po përdor reputacionin e saj për të ndërtuar një sipërmarrje të re. Ajo ka zgjedhur industrinë e kozmetikës, duke sjellë në treg produkte të reja për kujdesin e lëkurës.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo debutoi edhe me klipin e parë promovues të linjës që titullohet “Silabel”.

Linja e produkteve do të lansohet në treg me 9 qershor, dhe më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Silabel (@silabelofficial)

Artikuj të ngjashëm