Publikohet projekti i shumëpritur: “Dashni me raki” nga Geti dhe Flori (VIDEO)

By

Është publikuar tashmë bashkëpunimi mes Getit dhe Florit me titull “Dashni me raki”.

Muzika dhe teksti janë bërë nga Babastars dhe Threedots, ndërkaq për klipin u kujdes Imagine Film.

Kënga me klip tashmë është në youtube dhe mund ta dëgjoni e shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm