E madhja Remzie Osmani feston ditëlindje jubilare

By

Këngëtarja Remzie Osmani sot feston ditëlindje jubilare.

View this post on Instagram

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Ylli i muzikës popullore, e preferuara e të gjithëve mbush 50 pranvera.

Në këtë ditëlindje të veçantë, ajo ka festuar në gjirin familjar teksa ka falenderuar të gjithë për kujdesin e treguar.

“Urimet e juaja te panumerta, dashuria juaj e sinqerte, respekti, arsyeja dhe motivi i punes time jeni ju, familja ime fansat e mi. Ju dua pa fund!” – është shprehur Remzia.

Në kohë të tjera, një ditëlindje jubilare si kjo sigurisht se do shënohej ndryshe, por meqenëse jetojmë në periudhë pandemike, le të gëzohemi e le të urojmë virtualisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm