E kërkuan në Prive, Labi i ofron Flamurit dhe Ilirit bashkëpunim

By

Flamuri dhe Iliri fyshja e hitit “A të mungoj” në Prive, një ditë para publikimit të këngës shpalosën planet e karrierës.

Të pyetur se me kë duan bashkëpunim, ata përmendën emrin e Labinot Tahirit.

Këngëtari i madh që ka përkrahur gjithnjë artistët e rinj, ua ka plotësuar dëshirën.

Ai ka ndarë këngën duke u shprehur:

“Suksese pushtuesve të TikTokut dhe të kësaj super kënge. E keni kënduar aq ëmbël sa mjalta nuk mjafton. Duetin me mua të cilin e keni përmendur në Prive, e keni gati në furrë”.

Mezi po presim. /prive.al

Artikuj të ngjashëm