Bleona e gatshme për një edicion të ri të X Factor!

By

Bleona Qereti e cila aktualisht është përtej oqeanit duke punuar në këngën e re ka bërë një postim në Instagram që ka rrënjët në Shqipëri.

Bëhet fjalë për programin e talenteve X Factor Albania ku ka treguar eksperiencën në sezonin e fundit dhe ka shkruar që është e gatshme që të jetë sërish pjesë e saj.

Mirëpo, tashmë është bërë publik lajmi se në 2016-të nuk do të ketë X Factor pasiqë produksioni kanë blerë një patentë tjetër internacionale.

 

Artikuj të ngjashëm