E ëmbla Renée

By

Renée, vajza e parë e Norës dhe Robertit po del të jetë një fëmijë tejet i hareshëm.

Ditë më parë në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ndau me fansat një video në të cilën shihet Renée teksa buzëqeshte nën tingujt e zërit të nënës së saj.

Pak a shumë njejtë, Renée shihet edhe në një imazh të postuar ditën e sotme.

Ndryshe, Nora këtë periudhë jetësore po e mban të ekspozuar ndaj publikut duke mos vepruar si shumë fytyra publike. /Prive.al/

View this post on Instagram

Renée👼

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm