E diela perfekte e Majlindës: Pranë malit me Roanin, imazh fantastik (FOTO)

By

Të kesh pranë gjënë më të shtrenjtë e të ndodhesh në një ambient s’i ai, është moment për të cilin ia vlen të jetohet sado që zgjatë.

Ai është ende shumë i vogël, por Roani, i biri i reperit Majk dhe modeles Majlinda Zeka, që tani ka filluar t’i shijojë bukuritë e natyrës.

E diela për Majlindën dhe Roanin ishte tejet relaksuese, në një natyrë të zbehur nga vjeshta.

Duke e mbajtur në krahë Roanin, Majlinda ka pozuar në një fotografi të cilën e ka publikuar në Instagram. Po ta shohësh, ajo me të birin të përçojnë një qetësi të hatashme, pasi ky është një moment shumë i bukur nënë e bir.

Ndërsa, përveç të tjerash, duke potencuar se Majlinda po duket shumë bukur në tuta sportive, të cilat hedhin në pah format e saja fit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm