Bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe Doja Cat ka një datë publikimi

By

Bebe Rexha para pak dite u vlerësua me këngën “Diamant”. Një çertifikatë shumë e rrallë në industrinë e muzikës globale.

Teksa, tashmë ka një tjetër lajm nga artistja.

Bebe do të shtoj një bashkëpunim në repertorin e saj dhe bëhet fjalë për projektin “ Baby, I’m Jealous”.

Ky projekt vjen në bashkëpunim me DojaCat dhe lansohet të premten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm