E dëgjuat ‘Do dashni’ nga David Dreshaj?

By

David Dreshaj ka lansuar projektin e ri muzikor “Do dashni”!

Teksti mban vulën e Elinel dhe Davidit, ndërsa për melodinë e këngës u kujdes Mixey Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm