E dashura e Mozzik gati për tregun muzikor, nisin xhirimet për klipin e parë (FOTO)

By

E dashura e Mozzikut, Loredana Zefi, e ka marrë shumë seriozisht punën e muzikës.

Pas shumë videove që ajo poston në Instagram me këngë të artistëve të huaj me të cilat merr mbi dy milionë shikime, Loredana, ka vendosur që kësaj radhe të prezantohet me të sajën.

Xhirimet për projektin e parë kanë nisur sot, dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes disa instastory.

Edhe pak nga kënga e re, Loredana e postoi javë më parë në Instagram, aty ku është bërë shumë e famshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm