Dy vjet pa Ergi Dinin, motra e tij e kujton me fjalë prekëse

By

Kanë kaluar dy vjet që kur artisti i talentuar Ergi Dini, ndërroi jetë tragjikisht gjatë një aksidenti në Tiranë.

Në këtë ditë të dhimbshme për familjen, këngëtarja Barbana Dini – e cila është edhe motra e tij, postoi një fotografi në Instagram ku shihet pranë varrit të tij.

“2 vite pa ty engjelli im!#ergidini
2 vite te “mbushura” me boshllek!
Qofsh afer me ZOTIN!”, ka shkruar ajo.

Ergi dhe shoku i tij Kejdi Halili vdiqn pasi motori në të cilin ishin ata humbi kontrollin si pasojë e shpejtësisë së lartë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm