Dy prindërit në betejë me COVID-19, Eliza Hoxha jep lajmin e mirë

By

Dy javë më parë, deputetja Eliza Hoxha kërkoi gjak përmes rrjeteve sociale për babain e saj në betejën me COVID-19.

Të dy prindërit e këngëtares e arkitektes u detyruan të shtrohen në spital nga COVID-19 por fatmirësisht, ata ia kanë dalë betejës së vështirë.

Përmes rrjeteve sociale, Eliza ka zbuluar se prindërit janë liruar nga Infektiva, ndonëse me terapi dhe r

ehabiliti që ende është në proces e sipër.

Hoxha ka postuar mes tjerash edhe një fotografi me nënën e saj.

May be an image of 2 people, including Eliza Hoxha and indoor

Kujtojmë se muaj më parë, vet Eliza u përball me COVID-19 në një betejë që ishte goxha sfiduese në aspektin shëndetësor edhe për vet të, përkundër moshës më të re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm