Nora, tre mesazhe të koduara mbi ndarjen vetëm brenda një muaji

By

Teksa jehona e ndarjes së Norës dhe Robertit po vazhdon, këngëtarja ka preferuar të qëndrojë e heshtur.

Ndryshe nga tashmë ish-bashkëshorti i cili përfundimin e martesës e bëri publik me një postim të gjatë në rrjete sociale, Nora edhe nuk ka thënë asnjë fjalë.

Megjithatë, përmes mesazheve të koduara, këngëtarja duket se ka gati një muaj që na përcjellë mesazhe.

Para dhe pas publikimit të këngën ‘Jena nda’, këngëtarja përgjatë Korrikut ka bërë tre postime me përshkrime të kësaj natyre.

Në njërin prej tyre ajo ka ndërruar titullin e këngës me formë pyetesë duke shkruar: ‘A jena nda’. Në dy postime të tjera, ajo përsëritë të njejtin përshkrim duke u shprehur ‘Ke gabu, ke gabu’.

LAJMI VIJON NËN FOTO

 

View this post on Instagram

 

Ke gabu, ke gabu.. 🎼💋

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

View this post on Instagram

 

A jena Nda 😜.. Love this cute song @irkenc.hyka

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

View this post on Instagram

 

ke gabu ke gabu…🎼

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Këto pjesë të tekstit janë transmetuar si një mesazh i qartë i situatës nga Nora e cila shumicën e postimeve preferon t’i bëjë pa shkruar asgjë.

Kujtojmë se Prive.al zbuloi mbrëmë që Roberti ka tash e disa muaj që ka blerë një apartament në Prishtinë duke u zhvendosur nga shtëpia në lagjen Marigona, si një sinjal që ndarja kishte kohë që ka ndodhur mirëpo nuk ishte bërë publike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm