Duhet të shihni reagimin e Fifit kur dikush i propozoi të dashurës për martesë në koncertin e saj

By

Së fundmi, në një koncert të Fifit, një burrë i propozoi të dashurës për martesë.

Ndërkohë që këngëtarja ishte në skenë duke performuar, ajo ndaloi këngën dhe shpejt u bashkëngjit edhe çifti në skenë. Në një video që qarkullon në rrjete sociale dëgjohet Fifi duke thënë: “Kemi një propozim sot live.”

Më pas dëgjohen brohoritma dhe thirrje të njerëzve që kërkonin çiftin e sapo fejuar të putheshin.

Fifi, më tej uroi çiftin e ri duke ndarë me ta emocione shumë të bukura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm