Duhet ta shihni Remzie Osmanin kur ishte gjashtëmuajshe (FOTO)

By

Remzie Osmani ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, një fotografi të rrallë.

Këngëtarja shqiptare hapi arkivën dhe ndau një imazh kur ishte vetëm gjashtëmuajshe krah nënës së saj.

“Sa te bukura femrat shqiptare e ne kete rast Nana ime ❤️
Une 6 muaj”, ka shkruar ajo.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

Sa te bukura femrat shqiptare e ne kete rast Nana ime ❤️ Une 6 muaj😊

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Artikuj të ngjashëm