Besnik Krapi feston ditëlindjen, pranon urim të ëmbël nga Jonida Vokshi

By

Sot feston ditëlindjen aktori i njohur kosovar, Besnik Krapi.

Në mesin e shumë urimeve që ai mori, më i ëmbli ishte ai i gruas së tij, aktores dhe moderatores Jonida Vokshi.

Kjo e fundit ndau një fotografi të tij me vajzën e tyre Emi, nën të cilën shkroi: “Gëzuar babi Emit. Ju dua më së shumti në botë”.

Shumë urime Besnik./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

Gezuar babi Emit 🎂🥂❤️ @besnikkrapi Ju dua me se shumti ne bote❤️❤️🧿🧿

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Artikuj të ngjashëm