Duhet ta shihni Leonorën pa grim (VIDEO)

By

Këngëtarja Leonora Jakupi këto ditë trazoi ujërat me dy projektet e saj muzikore, jehona e të cilave mbërriti deri në Serbi.

Leonora si gjithmonë shkëlqeu me paraqitjen e saj.

Një video nga përgatitjet, tashmë është ndarë në rrjete sociale ku Leonorën mund ta shihni para dhe pas.

Bukuria është po e njëjta, Leonora mahnitë me grim dhe pa të si gjithmonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm