Dueti i Samantës dhe 2Ton, më shpejt nga ç’pritej

By

Vetëm pak ditë më parë, Samanta Karavella dhe 2Ton konfirmuan bashkëpunimin e ri, të parin mes dyshes në muzikë.

Por, nëse mendoni se deri në publikimin e produktit final muzikor do kalojnë disa javë, gaboheni!

Më shpejt nga ç’pritej, dyshja kanë zyrtarizuar 8 Marsin si datë finale të lançimit të duetit.

Deri në publikimin pas rreth 48 orëve, momentalisht na mbetet të shijojmë një sekuencë të shkurtër që paralajmëron këngën ‘Bashkë’ e cila pritet të jetë një ndër hitet kryesore të fillimvitit. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=-GGv20al-Rc

Artikuj të ngjashëm