Afrona falënderon Bleron:Ja arsyeja interesante (FOTO)

By

Çifti ndër më të famshmit dhe më të dashurit nga publiku në skenën shqiptare Afrona dhe Blero vazhdojnë “traditën” e tyre duke u shndërruar në një senzacion mediatik e duke marrë vëmendje me çdo lëvizje që ata bëjnë.

Kësaj rradhe ishte një rast mjaft interesant i cili ndodhi në rrjetin social Instagram pasi Afrona u pa duke falënderuar Bleron për një fotografi të cilën ia kishte bërë ai.

Por surpriza nuk mbaron me kaq në të njejtin postim këngëtari vazhdoi shakatë duke i thënë asaj ngjashëm “Falemnderit e dashur” teksa nuk vonoi përsëri komenti nga ana e Afronës e cila thoshte me një dozë humori “E di ka qenë e vështirë por mund të shikosh rezultatin”. 

Kujtojmë se lidhja e tyre po vazhdon të jetë stabile pavarësisht disa pengesave të vogla që i krijon distanca mes vendeve ku jetojnë dyshja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm