Dafina Zeqiri befason me photoshooting shumë joshës!

By

Dafina Zeqiri po qëndron në Suedi ku ditë më parë postoi video në Instagram që na la të kuptojmë se ajo po vjen me një projekt të ri.

Sot në Instagramin e saj postoi foto ku shfaqet shumë joshëse dhe sensuale. Dafina paraqitet me të brendshme të bardha ku tregon trupin e saj të tonifikuar dhe tatuazhet e saja të shumta.

Mbetet të shihet nëse me këtë pamje do të paraqitet në klipin e saj të ardhshëm.

Artikuj të ngjashëm