Dua Lipa publikon formacionin e preferuar, fut në skuadër Xhakën, Rashicën dhe Rrahmanin

By

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, ka publikuar formacionin e saj të preferuar në video lojërat elektronike të EA Sports.

Lipa në skuadër ka futur edhe tre futbollistë nga Kosova.

Granit Xhaka, Milot Rashica dhe Amir Rrahmanin.

Artikuj të ngjashëm