Dua Lipa i bashkohet trendit më të madh të kësaj vere për flokët

By

Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë të freskët dhe argëtuese për të stiluar flokët tuaj këtë verë, atëherë jeni në vendin e duhur. Sepse këngëtarja e preferuar e të gjithëve, Dua Lipa, ka treguar rrugën, me trendin më të fundit të të famshmëve: gërshetat e hollë.

Në postimin e saj më të fundit në Instagram, Dua na prezantoi me një seri prej dhjetë fotografish dhe videosh të reja nga turneu i saj në Mbretërinë e Bashkuar deri më tani, duke përfshirë të parën një selfie nga afër dhe personale, ku – si gjithmonë – ajo duket e pabesueshme.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Megjithatë, edhe pse grimi është i përsosur, ajo që nuk mund të ndalojmë së vështruari është ajo e flokëve të saj shumë në trend.

Në vend që t’i kufizojë gërshetat vetëm në dy pjesët e përparme të fijeve të kornizës së fytyrës, Dua ka thurur më shumë gërsheta anash kokës, ashtu siç bëri Megan Fox në ndarjen e 6-të vjetore të çmimeve të modës në Los Angeles të The Daily Front Row.

Artikuj të ngjashëm