Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen plot stil në New York

By

Romanca e Dua Lipa dhe Anwar Hadid lulëzoi këtë verë, diçka që ata shënuan me një stil të guximshëm.

Kohët e fundit, këngëtarja dhe modeli u panë në New York City dje, me sa duket në qytet për Javën e Modës — dhe u shfaqën plot stil si një fllad i lehtë,me qasje kaliforniane.

Lipa veshi një bluzë me një mëngë me logon e dyfishtë CC të Chanel mbi të;  një tendencë që u pa shpesh tek Bella Hadid, ndër të tjera. Ajo e stiloi atë me xhinse me bel të lartë dhe atlete.

Duket sikur stili i tyre zyrtar i çifteve anon  në një pamje të rehatoshme, të frymëzuar nga Venecia Beach.

Image result for Dua Lipa and Anwar Hadid

Artikuj të ngjashëm