Po vjen bashkëpunimi më interesant ndonjëherë… (FOTO)

By

Janë bërë bashkë për herë të parë…

Dy meshkujt shumë të suksesshëm në estaradën shqiptare, kanë vendosur të sjellin një këngë e cila mbanë titullin “Daja” dhe pritet të publikohet së shpejti.

Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku sapo zbuluan lajmin për ndjekësit e tyre.

Të veshur si zotërinj, të dy postuan nga një foto me anë të së cilës edhe e bënë të ditur lajmin.

Pa dhënë detaje më tepër, të dy e përshkruan imazhin me vetëm: ‘coming soon’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm