Dua Lipa bën manikyr me simbole të festivalit “Sunny Hill” (FOTO)

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, këtë fundjavë do të vijë të ndjek nga afër festivalin “Sunny Hill”.

Artistja, e cila aktualisht ndodhet në Itali duket të jetë shumë entuziaste për festivalin të cilin e organizon babai i saj.

Pos që mezi po pret të jetë pjesë e festivalit Dua i ka përshtatu edhe thonjët për këto ditë.

Dua publikoi në InstaStory një imazh të thonjve të saj, ndërsa ka bërë të ditur se në secilin prej tyre ka realizuar një shkronjë, të cilat të mbledhura së bashku formojnë fjalën “Sunny Hill 19”.

Ky manikyr është realizuar nën ngjyrat e festivalit: blu dhe vjollcë, të cilat janë shfaqur thuajse në çdo baner reklamues të “Sunny Hill 2019”.

Kujtojmë se festivali do të fillojë më 2,3 dhe 4 gusht.

Artikuj të ngjashëm