Ameli është bërë një gocë e madhe, vajza e Miriamit dhe Albanit pozon si një modele

By

Ameli-n, vajzën e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt kishin kohë pa e parë në foto.

Ka qenë artistja shumë e dashur për publikun ajo që ka postuar dy foto të së bijës në Instagram, duke i mrekulluar të gjithë fansat dhe ndjekësit.

Ameli, vetëm tre vjeç e gjysmë pozon si një modele e vërtetë që në tipare na duket se i ngjan babi Albanit kurse ëmbëlsinë e ka trashëguar nga mami Miriami. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm