Dua Lipa bashkë me të dashurin në Prishtinë (FOTO)

By

Për pak minuta, Dua Lipa do të jetë në Prishtinë.

Këngëtarja do të performojë më 10 gusht në festivalin Sunny Hill, dhe kjo është arsyeja e ardhjes së saj.

Por, Dua nuk erdhi vetëm. Përveç familjarëve të saj dhe ekipës, ajo me vete ka edhe të dashurin Isaacin.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo pasi postoi një instastory në avion privat rrugës për Prishtinë.

Dua po shijonte drekën me artistin me të cilin ishte ndarë për një kohë.

Mirësevjen Dua!!!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm