U tha se harxhonte shumë, Melania Trump thotë se i fiton vet paratë! Por si?

By

Melania Trump është zonja e parë e Shteteve të Bashkuara, bashkëshortja e Presidentit Donald Trump.

Sipas raporteve vetëm në Prill, Melania shpenzoi 12.800 dollarë në veshje. Meqenëse ajo është gruaja e Donald Trump pasuria e të cilit vlerësohet të jetë 3.1 bilionë dollarë, Melania dukshëm nuk bezdiset të shikojë dy herë etiketat e çmimeve.

Kur u pyet se si është të qëndrosh ekonomikisht mirë, Melania u përgjigj “Unë jam rritur me një vend ku duhet të kujdeseshe për para.” Pastaj shtoi që “Unë blej diçka vetëm nëse më pëlqen shumë.”

“Unë fitoj shumë para vet, e di çka do të thotë të punosh dhe çka do të thotë para.”

Para se të bëhej Zonja e Parë, Melania jo vetëm që punonte si modele po edhe themeloi linjën e saj të bizhuterive “Melania Timepieces and Jewelry”. Po ashtu themeloi edhe linjën e kujdesit për lëkurë “Melania Skin Care Collection” që shitet në dyqanet më të shtrenjta.

Artikuj të ngjashëm