Dua apo Elvana?! Ja çka thotë Dafina

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri që gjithashtu pritet nga dita në ditë të befasojë në tregun ndërkombëtar, kësaj rradhe nuk ia doli për të qenë në Grammy.

Evenimentin e madh, këngëtarja e përcolli në Amerikë përmes televizorit.

E duket se kjo ka bërë që Dafina të jetë në rrjedha edhe për paraqitjen e dy shqiptareve, Duas dhe Elvanës në tapetin e kuq të eventit.

Në rrjete sociale, po qarkullon një fotografi ku shihet komenti i Dafinës në zgjedhjen mes dy këngëtareve shqiptare.

Dua, të cilën shpesh Duffy e quan ‘motër gjaku’ në fotot përkrah saj kur e takon në koncerte, ka qenë zgjedhja e Zeqirit.

Ndryshe,paraqitja e Elvanës, falë modelit e materialit të fustanit u komentua shumë.

Dikush e komplimentoi, e të tjerë e kritikuan por duket se tentativa e këngëtares së ‘Njësoj’ nuk ka qenë brenda preferencave të Dafinës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm