Drenicakja Leonorë tifoze e Plisave

By

Këngëtarja Leonora Jakupi kohëve të fundit ka shpeshtuar postimet e saj në rrjete sociale.

Shumica dërrmuese e tyre lidhen me kombëtaren dhe përkrahjen e vazhdueshme morale që ajo i jep në rrjete sociale.

Sot, drenicakja ka vendosur të flasë për grupin e tifozëve Plisat, pa të cilët ka thënë se nuk ka atmosferë.

‘Sot , neser dhe pasneser … pa PLISTAT nuk ka atmosferë. #plisat #meplisat #kuqezi lum ne qe ju kemi , Zoti ju bekofte #leteshpresojmenefitore’ – është shprehur ajo në foton e postuar në Instagram ku shihet kjo tifozeri.

Shpresojmë që dëshira e saj si edhe e gjithë shqiptarëve të plotësohet dhe nesër kombëtarja të shkëlqejë në Yerevan të Armenisë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8qaaDHwifl

Artikuj të ngjashëm