DREN ABAZI PJESË E ‘PARIS JAZZ FEST’

By

Këngëtari Dren Abazi dhe grupi i tij Zig Zag Orchestra gjatë qershorit do të nisen drejt Francës e jo për turizëm e as ndonjë mbrëmje muzikore për shqiptarët.

Ata janë ftuar nga festivali i Jazz në Paris i cili mbahet nga 9 deri me 21 Qershor.

Këtë e ka konfirmuar vetë Dreni përmes llogarisë së tij në instagram ku ka publikuar ftesën.

“Një ëndërr e bërë realitet” – është shkrimi i Dren Abazit në fotografinë e publikuar./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm