Kush po i mungon Albërisë e Argjentinës?!

By

Këngëtaret Albërie Hadërgjonaj dhe Argjentina Ramosaj sot ka në ripostuar një imazh të njëjtë.

Në të shihet e bija e Albërisë, Anxhelina e cila njëkohësisht është kushërirë e Argjentina Ramosaj.

Që të dyja përçonin të njëjtin mesazh se i ka marr malli për Anxhelinën e cila aktualisht është duke jetuar në Amerikë.

Anxhelina Hadergjonaj

Artikuj të ngjashëm