Trekëndëshi Tea-Beart-Andi, autorja e “Përputhen” reagon për herë të parë

By

24 orët e fundit kanë pasur një kryetemë – trekëndëshin Tea-Andi-Beart.

Fansat u shokuan kur doli sheshazi lidhja e Teas dhe Beartit vetëm pak ditë pasi doli çift me Andin.

Ndjekësit e programit “Përputhen” u shfaqën të indinjuar duke u ndjerë të mashtuar.

Për 24 orë, autorja apo prezantuesja nuk reaguan.

Por, Olsa ka lënë një mesazh të koduar tek sonte.

Përmes një fotografie ajo është shprehur:

“Një gënjeshtër mund ta fshehë të vërtetën por nuk mund ta ndryshojë të vërtetën”

Mbetet të shihet reagimi i produksionit, veçanërisht për pretendimet e mbrëmshme të Andit se “është detyruar të dalë çift me Tean shkaku i kontratës”.

Dje, Olsa ishte e ftuar në emisionin Prive ku në rubrikën “5 data” zbuloi për herë të parë disa nga prapaskenat e programit.

Artikuj të ngjashëm