Donaldi i përgjigjet paralajmërimit të Fifit për padi por nuk është ashtu siç duket

By

Mbrëmë nisi programi më i ri i Donaldit dhe Romeos.

Aty mbi 15 herë u përmend në dy orë e gjysmë Bora Zemani. Por në një sekuencë brenda shtëpisë, Donaldi ka ironizuar edhe me Fifin duke kujtuar vendin ku ajo ka rënë në gjendje të fikëti. Aty ai hodhi lule.

Në lidhje live në Instagram pak minuta pas përfundimit të emisionit, këngëtarja ka paralajmëruar padi.

E këtij paralajmërimi iu përgjigj edhe Donaldi, veçse me Fifin prezente duke lënë të kuptohet se nuk kishte asgjë serioze në këto zhvillime të fundit.

Dyshja vazhdojnë të kenë një miqësi shumë të ngushtë që vlerësojnë shumë edhe humorin e njëri tjetrit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm