Donaldi feston ditëlindjen, kështu e uron Bora!

By

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj, festojnë sot ditëlindjen.

Dy vëllëzërit Veshaj mbushin sot plot 28 vite jetë dhe urimet për ta kanë nisur që në orët e para të mesnatës.

E sigurisht, urimi që mori më shumë vëmendje ishte ai i Bora Zemanit per partnerin e saj Donaldin.

Moderatoria ka ndarë disa foto të tyre në Instagram, teksa shkruan: “Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me Romeo Veshaj, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! Gëzuar ditëlindjen”.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm