Prive zbulon: Reperi i njohur shqiptar, së shpejti sërish baba

By

Një lajm i mirë vjen nga reperi Lyrical Son. Në pak muaj, familja e Festimit do zgjerohet!

Burime pranë çiftit kanë rrëfyer ekskluzivisht për portalin Prive.al se bashkëshortja e Festimit, është shtatzënë.

View this post on Instagram

Life is what You make it. 🙏👼❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

‘Gresa është disa muajshe shtatzënë dhe këtë e ka konfirmuar në një vizitë gjinekologjike në Shkup ditëve të fundit’ – është shprehur burimi i Prive.al.

Mbetet të kuptohet me kohë gjinia e foshnjes që presin çifti. Vëlla apo motër për Evën? Do t’ua themi shpejt… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm