Don Xhoni tregon se çfarë ndodhi me profesoreshën pas publikimit të freestyle

By

Don Xhoni mbrëmë ishte i ftuar në Prive ku tregoi shumë të pathëna mbi jetën e tij.

Përpos prurjeve muzikore, detajeve mbi këngët e reja e koncertin e parë, Xhonatani komentoi sërish profesoreshën.

I pyetur se nëse është kontaktuar nga profesoresha pas publikimit të freestyle, Don Xhoni u përgjigj se ajo ka ikur nga Kosova dhe jeton jashtë shtetit tani.

Detajet tjera ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm