Pas operacionit, Era Istrefi nis pushimet…

By

Para disa javësh, Era Istrefi njoftoi se pati një intervenim kirurgjik të cilën e ka kryer në Prishtinë.

Ajo tregoi se hoqi ‘zorrën qorre’ dhe se gjendja e saj tashmë është shumë e mirë.

Gjatë atyre ditëve, Era hoqi dorë nga rrjetet sociale duke iu përkushtuar shëndetit të saj dhe për këtë u shpjegua edhe në Instagram.

Por, këngëtarja tashmë është shumë mirë madje ajo ka nisur edhe pushimet.

Artistja e cila ka arritur të bëjë famë edhe jashtë trojeve shqiptare, ka postuar një fotografi me valixhe dhe më pas një të plazhit.

Era nuk e bëri të ditur lokacionin por as kush po e shoqëron.

Megjithatë, ajo që ka rëndësi është se Era është mirë dhe po e shijon jetën ashtu siç do./Prive.al

Artikuj të ngjashëm