Do e çmend burrin: Angela Martini e veshur seksi pret bashkëshortin t’i vijë në shtëpi

By

Njëra ndër gratë më të bukura shqiptare dhe sapo është martuar. E me sensualitetin e saj e trupin atraktiv që ka, nuk do shumë mend që e bën të çmendet bashkëshortin e saj.

Angela Martini, modelja shqiptare që u martua me rumunin Dragos Savulesqu, po e jeton një martesë të lumtur edhepse tani është thjesht “një shtëpiake”.

Megjithatë jo një shtëpiake do si do!

Martini e pret në mënyrën më të bukur bashkëshortin t’i vijë në shtëpi, e kuruar dhe e veshur në një palë rroba banje që i rrinë për mrekulli.

“Po kaloj kohë si një shtëpiake, po e pres bashkëshortin të më vijë në shtëpi e të flasim për jashtëtokësorët e zotat, e dini, për gjëra të zakonshme”, ka shkruar Martini. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm