Diona Fona po vjen!

By

Shkurti s’do mund të niste më mirë për këngëtaren Diona Fona.

Ndonëse e re në shoubizin shqiptar, ajo nuk po e ndalë ritmin duke qenë vazhdimisht aktive me projekte dhe koncerte.

E në këtë frymë do jetë edhe data e nesërme, 1 Shkurti në të cilën datë, Diona do publikojë këngën e re.

Paralajmërimin final e ka bërë sonte për rrjete sociale ku na ka ftuar të presim për ‘Ikim’.

Numërimi prapa ka filluar. /Prive.al/

I K I M … #1shkurt #Thursday #Tomorrow #waitforit ❄️

A post shared by Diona Fona? (@dionafona) on

Artikuj të ngjashëm