Djali plot me stil i Adelina Tahirit (FOTO)

By

Garderobën e shtrenjtë ai nisi ta ketë ende pa lindur.

Me nënë Adelina Tahirin dhe baba Serjoza Markov, s’kishte se si të ndodhte ndryshe.

Në dollapin e tij, djali i këngëtares nga Shkupi njeh vetëm markat e shtrenjta.

E Joni, është një ‘fashionist’ që më muajt e parë të jetës.

Një foto e ndarë nga këngëtarja në të cilën se zbulon fytyrën, vë në pah më së miri se sa me stil është veshur, me gjasë nga e ëma, i tëri në Gucci. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm