Djali i Almeda Abazit feston ditëlindjen e parë (FOTO)

By

Djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman, feston sot ditëlindjen e tij të parë.

Modelja shqiptare dhe aktori i njohur turk, shfrytëzuan rrjetet sociale për t’i shkruar fjalët më të mira për djalin e tyre Efehan.

Përveç kësaj, të dy morën urime të shumta poshtë fotografive të postuara në Instagram.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm