Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita prindër të…

By

Siç edhe raportoi Prive mbrëmë në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë”, Elita Rudi do e bëjë publik lajmin e shtatzënisë dhe gjinisë së bebes njëkohësisht përmes një eventi.

Ky event është zhvilluar sot në kryeqytet.

Në një ambient të bukur, dekoruar me shumë shije nga Grand Décor, Elita dhe Gjiko kanë zbuluar se do bëhen prindër për herë të dytë.

Prive mëson se çifti do bëhen prindër të një vajze, lajm të cilin e konfirmoi para pak minutash edhe vetë prezantuesja përmes një postimi.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm