Më në fund, ky është çifti i parë që po deklarohen për njëri tjetrin në “Për’puthen”

By

Ka disa muaj tani që “Për’puthen 3” po vazhdon rrjedhën e saj.

U krijuan miqësi, u ftohën raporte, flirtuan dhe thyen rregulla mirëpo më në fund çifti i parë do të deklarohen në Prime sonte.

Bëhet fjalë për Alvisën dhe Bashkimi që përfundimisht kanë gjetur rrugën për tek njëri tjetri.

Lajmin e bëri të ditur vetë autorja e emisionit, Olsa Muhameti, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm