Fero ironizon me Unikkatilin, ka një thirrje të çuditshme (FOTO)

By

Fero ka ironizuar me rikthimin e Unikkatilit.

Pasi reperi publikoi projektin e ri muzikor me titull ‘Po eci, Fero e shpërndau dhe tha: ‘Simboli çka o me po*dh në shishe’.

Ai sërish e quajti ‘picamen’ dhe me shaka e ndau këngën duke bërë ironi me klikimet.

Fero edhe më përpara ka folur për Unikkatilin, duke thënë se ka qenë ‘picamen’ dhe se koha e tij ka ikur./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm