Për çka është pishman Meriton Mjekiqi? (VIDEO)

By

Meriton Mjekiqi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ai tregoi për çka u pendua, kë s’do ta ftonte në emision, kë e ka gënjyer dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm