Kur do të bëjë Gold Ag bashkëpunim me Getin? (VIDEO)

By

Në rubrikën “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive me 15 shkurt protagonist ishte Gold Ag.

Përmes saj, këngëtari tregoi shumë gjëra.

Në mesin e shumë pyetjeve ishte: “Kur do të bësh bashkëpunim me Ghetto Geasy?”, dhe artisti nuk nguroi të përgjigjej.

Përveç kësaj, ai tregoi për çfarë është penduar dhe të tjera gjëra të cilat ju do t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm